
Jewelry Cloth Alloy Flower Vintage Elegant Female Clavicle Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Cloth |
| Modeling | Flower |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Elegant,Plant Flowers |
| Weight | 23g |
Original: $1.51
-65%$1.51
$0.53More Images





Jewelry Cloth Alloy Flower Vintage Elegant Female Clavicle Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Cloth |
| Modeling | Flower |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Elegant,Plant Flowers |
| Weight | 23g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Cloth |
| Modeling | Flower |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Elegant,Plant Flowers |
| Weight | 23g |























