
Jewelry Cloth Flower Choker Handmade For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Cloth |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Cloth |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 14g |
Original: $1.49
-65%$1.49
$0.52More Images











Jewelry Cloth Flower Choker Handmade For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Cloth |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Cloth |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 14g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Cloth |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Cloth |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 14g |























