
Jewelry Cool Style Cshaped Bread Ear Clips Geometric Spiral Water Drop Open Ear Buckles Electroplated
Jewelry Cool Style Cshaped Bread Ear Clips Geometric Spiral Water Drop Open Ear Buckles Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Ccb |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Sophisticated,Geometry |
| Weight | 17g |
Original: $1.31
-65%$1.31
$0.46More Images









Jewelry Cool Style Cshaped Bread Ear Clips Geometric Spiral Water Drop Open Ear Buckles Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Ccb |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Sophisticated,Geometry |
| Weight | 17g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Ccb |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Sophisticated,Geometry |
| Weight | 17g |























