
Jewelry Copper Alloy Geometric Style Electroplated Bead Chain Earrings Necklace For Women
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain + Copper-Clad Iron Chain + Alloy + Ccb |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Elegant,Shape,Pattern |
| Weight | 26g |
More Images






Jewelry Copper Alloy Geometric Style Electroplated Bead Chain Earrings Necklace For Women
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain + Copper-Clad Iron Chain + Alloy + Ccb |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Elegant,Shape,Pattern |
| Weight | 26g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain + Copper-Clad Iron Chain + Alloy + Ccb |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Elegant,Shape,Pattern |
| Weight | 26g |























