
Jewelry Copper Chain Alloy Clavicle Chain With Curled Five Leaf Stamen Snake Design And Electroplating Treatment
Jewelry Copper Chain Alloy Clavicle Chain With Curled Five Leaf Stamen Snake Design And Electroplating Treatment
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 34g |
Original: $2.16
-65%$2.16
$0.76More Images






Jewelry Copper Chain Alloy Clavicle Chain With Curled Five Leaf Stamen Snake Design And Electroplating Treatment
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 34g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 34g |























