
Jewelry Copper Geometric Dropshaped Zircon Electroplated Ladies Wedding Ring
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Us 9 |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Original: $1.62
-65%$1.62
$0.57More Images





Jewelry Copper Geometric Dropshaped Zircon Electroplated Ladies Wedding Ring
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Us 9 |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Us 9 |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |





















