
Jewelry Copper Geometric Microinlaid Zircon Tennis Chain Clavicle Chain Electroplated Unisex
Jewelry Copper Geometric Microinlaid Zircon Tennis Chain Clavicle Chain Electroplated Unisex
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Versatile,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $3.93
-65%$3.93
$1.38More Images




Jewelry Copper Geometric Microinlaid Zircon Tennis Chain Clavicle Chain Electroplated Unisex
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Versatile,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Versatile,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























