
Jewelry Copper Love Pendant Cross Zircon Necklace Snake Bone Chain Electroplating Geometric Style
Jewelry Copper Love Pendant Cross Zircon Necklace Snake Bone Chain Electroplating Geometric Style
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 27.5g |
More Images






Jewelry Copper Love Pendant Cross Zircon Necklace Snake Bone Chain Electroplating Geometric Style
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 27.5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 27.5g |























