
Jewelry Copper Microinlaid Heart Ring Women's Unisex
| Appearance | Boutique (Ten Products) |
|---|---|
| Gender | Unisex,Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Printed Logo | Yes |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Micro-Inlay |
| Weight | 5g |
Original: $2.47
-65%$2.47
$0.86More Images























Jewelry Copper Microinlaid Heart Ring Women's Unisex
| Appearance | Boutique (Ten Products) |
|---|---|
| Gender | Unisex,Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Printed Logo | Yes |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Micro-Inlay |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Appearance | Boutique (Ten Products) |
|---|---|
| Gender | Unisex,Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Printed Logo | Yes |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Micro-Inlay |
| Weight | 5g |























