
Jewelry Copper Mixed Gem Inlay Geometric Dropshaped Pendant Ochain Necklace For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Niche,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 5g |
More Images




Jewelry Copper Mixed Gem Inlay Geometric Dropshaped Pendant Ochain Necklace For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Niche,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Niche,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 5g |























