
Jewelry Copper Pendant Necklace Geometric Letter Snake Bone Chain Gold Plated
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $2.25
-65%$2.25
$0.79More Images
























































Jewelry Copper Pendant Necklace Geometric Letter Snake Bone Chain Gold Plated
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























