
Jewelry Copper Zircon Fruit Pattern Cross Chain Necklace For Women Set With Precious Stones
Jewelry Copper Zircon Fruit Pattern Cross Chain Necklace For Women Set With Precious Stones
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Fruit,Food |
| Styling | Fruit |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 23g |
Original: $4.23
-65%$4.23
$1.48More Images

















Jewelry Copper Zircon Fruit Pattern Cross Chain Necklace For Women Set With Precious Stones
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Fruit,Food |
| Styling | Fruit |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 23g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Fruit,Food |
| Styling | Fruit |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 23g |























