
Jewelry Crystal Star Choker Necklace Metal Snake Bone Chain Geometric Electroplating Style
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal,Copper Chain |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Crystal |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 13g |
Original: $2.16
-65%$2.16
$0.76More Images





Jewelry Crystal Star Choker Necklace Metal Snake Bone Chain Geometric Electroplating Style
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal,Copper Chain |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Crystal |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 13g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal,Copper Chain |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Crystal |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 13g |























