
Jewelry Denim Geometric Heart Star Shape Handmade Ring Earring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Denim |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Star Shape,Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 35g |
More Images












Jewelry Denim Geometric Heart Star Shape Handmade Ring Earring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Denim |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Star Shape,Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Denim |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Star Shape,Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 35g |























