
Jewelry Denim Printed Cloth Metal Pure Handmade Geometric Hoop Earrings For Women
| Ear Needle Material | Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Pure Handmade |
| Weight | 36g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images












Jewelry Denim Printed Cloth Metal Pure Handmade Geometric Hoop Earrings For Women
| Ear Needle Material | Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Pure Handmade |
| Weight | 36g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Pure Handmade |
| Weight | 36g |























