
Jewelry Exaggerated Round Bead Pendant Clavicle Necklace Women Hiphop Trendy Metal Multilayered Imitation Pearl Ball Chain Electroplating Geometric Style
Jewelry Exaggerated Round Bead Pendant Clavicle Necklace Women Hiphop Trendy Metal Multilayered Imitation Pearl Ball Chain Electroplating Geometric Style
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb,Imitation Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Pearl |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 48g |
Original: $2.41
-65%$2.41
$0.84More Images






Jewelry Exaggerated Round Bead Pendant Clavicle Necklace Women Hiphop Trendy Metal Multilayered Imitation Pearl Ball Chain Electroplating Geometric Style
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb,Imitation Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Pearl |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 48g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb,Imitation Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Pearl |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 48g |























