
Jewelry Flannel Wax Line Pull Multilayer Tassel Flower Diamond Retro Necklace
| Chain Style | Wax Line |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Flannel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Pendant Material | Flannel |
| Style | Sweet,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 13g |
More Images





Jewelry Flannel Wax Line Pull Multilayer Tassel Flower Diamond Retro Necklace
| Chain Style | Wax Line |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Flannel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Pendant Material | Flannel |
| Style | Sweet,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 13g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Wax Line |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Flannel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Pendant Material | Flannel |
| Style | Sweet,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 13g |























