
Jewelry Geometric Wings Microinlaid Cubic Zircon Women's Multicolor Necklace Ball Chain Mixed Gem Inlay Diamond Style
Jewelry Geometric Wings Microinlaid Cubic Zircon Women's Multicolor Necklace Ball Chain Mixed Gem Inlay Diamond Style
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Gems |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 8g |
Original: $2.17
-65%$2.17
$0.76More Images














Jewelry Geometric Wings Microinlaid Cubic Zircon Women's Multicolor Necklace Ball Chain Mixed Gem Inlay Diamond Style
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Gems |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Gems |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 8g |























