
Jewelry Gothic Dark Style Geometric Lace Alloy Electroplated Necklace For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Lace + Alloy |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Dark Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 26g |
Original: $2.16
-65%$2.16
$0.76More Images







Jewelry Gothic Dark Style Geometric Lace Alloy Electroplated Necklace For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Lace + Alloy |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Dark Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 26g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Lace + Alloy |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Dark Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 26g |























