
Jewelry Gothic Spider Web Alloy Body Chain Waist Chain Retro Carved Sunflower
| Fastest Shipping Time | 4-7 Days |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Retro |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 75g |
Original: $2.16
-65%$2.16
$0.76More Images






Jewelry Gothic Spider Web Alloy Body Chain Waist Chain Retro Carved Sunflower
| Fastest Shipping Time | 4-7 Days |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Retro |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 75g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Fastest Shipping Time | 4-7 Days |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Retro |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 75g |























