
Jewelry Handmade Acrylic Polymer Clay Bracelet With Fruit Flower Leaves Animal Zodiac Pattern
Jewelry Handmade Acrylic Polymer Clay Bracelet With Fruit Flower Leaves Animal Zodiac Pattern
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Polymer Clay+Acrylic+Ccb+Alloy |
| Occasion | Personality Trend,Travel Commemoration |
| Pattern | Fruit,Flower,Leaves,Animal,Zodiac |
| Style | Personality,Plants And Flowers |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 32g |
More Images










Jewelry Handmade Acrylic Polymer Clay Bracelet With Fruit Flower Leaves Animal Zodiac Pattern
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Polymer Clay+Acrylic+Ccb+Alloy |
| Occasion | Personality Trend,Travel Commemoration |
| Pattern | Fruit,Flower,Leaves,Animal,Zodiac |
| Style | Personality,Plants And Flowers |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 32g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Polymer Clay+Acrylic+Ccb+Alloy |
| Occasion | Personality Trend,Travel Commemoration |
| Pattern | Fruit,Flower,Leaves,Animal,Zodiac |
| Style | Personality,Plants And Flowers |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 32g |























