
Jewelry Handmade Flannel Flower Necklace
| Chain Style | Flannel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 7g |
Original: $1.53
-65%$1.53
$0.54More Images








Jewelry Handmade Flannel Flower Necklace
| Chain Style | Flannel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Flannel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 7g |























