
Jewelry Hip Hop Luminous Oil Dropping Cuban Chain Necklace With Butterfly Pendant Alloy Rhinestone Electroplating Geometric Style
Jewelry Hip Hop Luminous Oil Dropping Cuban Chain Necklace With Butterfly Pendant Alloy Rhinestone Electroplating Geometric Style
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Material | Claw Chain + Alloy + Rhinestone + Iron Chain + Drop Oil |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 90g |
Original: $4.41
-65%$4.41
$1.54More Images




Jewelry Hip Hop Luminous Oil Dropping Cuban Chain Necklace With Butterfly Pendant Alloy Rhinestone Electroplating Geometric Style
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Material | Claw Chain + Alloy + Rhinestone + Iron Chain + Drop Oil |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 90g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Material | Claw Chain + Alloy + Rhinestone + Iron Chain + Drop Oil |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 90g |























