
Jewelry Hip Hop Style Alloy Heart Shaped Cross Chain Necklace For Women With Electroplating Treatment
Jewelry Hip Hop Style Alloy Heart Shaped Cross Chain Necklace For Women With Electroplating Treatment
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.31
-65%$1.31
$0.46More Images





Jewelry Hip Hop Style Alloy Heart Shaped Cross Chain Necklace For Women With Electroplating Treatment
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























