
Jewelry Hip Hop Vintage Rhinestone Geometric Aluminum Alloy Chain Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Aluminum Chain + Alloy + Rhinestone |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 22g |
More Images







Jewelry Hip Hop Vintage Rhinestone Geometric Aluminum Alloy Chain Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Aluminum Chain + Alloy + Rhinestone |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 22g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Aluminum Chain + Alloy + Rhinestone |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 22g |























