
Jewelry Hiphop Metal Style Multilayer Necklace Copper Geometric Ochain Electroplating For Women
Jewelry Hiphop Metal Style Multilayer Necklace Copper Geometric Ochain Electroplating For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 26g |
Original: $3.28
-65%$3.28
$1.15More Images






Jewelry Hiphop Metal Style Multilayer Necklace Copper Geometric Ochain Electroplating For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 26g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 26g |























