
Jewelry Hiphop Style Oval Cut Out Clavicle Chain Necklace And Ring Set Alloy Geometric Electroplated
Jewelry Hiphop Style Oval Cut Out Clavicle Chain Necklace And Ring Set Alloy Geometric Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 37g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images






Jewelry Hiphop Style Oval Cut Out Clavicle Chain Necklace And Ring Set Alloy Geometric Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 37g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 37g |























