
Jewelry Imitation Crystal Alloy Acrylic Diamond Geometric Irregular Tassel Electroplating Necklace For Women
Jewelry Imitation Crystal Alloy Acrylic Diamond Geometric Irregular Tassel Electroplating Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Crystal + Alloy + Acrylic Diamond |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Ins Style,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 29g |
More Images





Jewelry Imitation Crystal Alloy Acrylic Diamond Geometric Irregular Tassel Electroplating Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Crystal + Alloy + Acrylic Diamond |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Ins Style,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 29g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Crystal + Alloy + Acrylic Diamond |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Ins Style,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 29g |























