
Jewelry Imitation Pearl Alloy Elegant Simple Geometric Tassel Chain Back Chain Necklace With Electroplating For Women
Jewelry Imitation Pearl Alloy Elegant Simple Geometric Tassel Chain Back Chain Necklace With Electroplating For Women
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images










Jewelry Imitation Pearl Alloy Elegant Simple Geometric Tassel Chain Back Chain Necklace With Electroplating For Women
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |























