
Jewelry Imitation Pearl Alloy Geometric Asymmetrical Shaped Clavicle Chain Set Electroplated
Jewelry Imitation Pearl Alloy Geometric Asymmetrical Shaped Clavicle Chain Set Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl + Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 32g |
Original: $1.51
-65%$1.51
$0.53More Images







Jewelry Imitation Pearl Alloy Geometric Asymmetrical Shaped Clavicle Chain Set Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl + Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 32g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl + Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 32g |























