
Jewelry Imitation Pearl Alloy Love Butterfly Heart Shape Bow Tie Geometric Sweet Women's Necklace
Jewelry Imitation Pearl Alloy Love Butterfly Heart Shape Bow Tie Geometric Sweet Women's Necklace
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Bow Tie,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 41g |
More Images





Jewelry Imitation Pearl Alloy Love Butterfly Heart Shape Bow Tie Geometric Sweet Women's Necklace
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Bow Tie,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 41g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Bow Tie,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 41g |























