
Jewelry Imitation Pearl Ball Chain Necklace Geometric French Retro Electroplating Women's
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | French Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Original: $1.72
-65%$1.72
$0.60More Images




Jewelry Imitation Pearl Ball Chain Necklace Geometric French Retro Electroplating Women's
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | French Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | French Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |























