
Jewelry Imitation Pearl Beaded Ball Chain Necklace With Geometric Style Handmade
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Resin |
| Style | French Retro,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 80g |
Original: $1.37
-65%$1.37
$0.48More Images







Jewelry Imitation Pearl Beaded Ball Chain Necklace With Geometric Style Handmade
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Resin |
| Style | French Retro,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 80g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Resin |
| Style | French Retro,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 80g |























