
Jewelry Imitation Pearl Bow Tassel Earrings Electroplated
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Bow Tie |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |
Original: $1.07
-65%$1.07
$0.37More Images








Jewelry Imitation Pearl Bow Tassel Earrings Electroplated
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Bow Tie |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Bow Tie |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |























