
Jewelry Imitation Pearl Cross Alloy Chain Electroplated Geometric Clavicle Chain
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain Imitation Pearl Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | High Sense,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
More Images







Jewelry Imitation Pearl Cross Alloy Chain Electroplated Geometric Clavicle Chain
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain Imitation Pearl Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | High Sense,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain Imitation Pearl Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | High Sense,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |























