
Jewelry Imitation Pearl Geometric Ball Chain Electroplated Women's Necklace
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Imitation Pearl |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.53
-65%$1.53
$0.54More Images











Jewelry Imitation Pearl Geometric Ball Chain Electroplated Women's Necklace
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Imitation Pearl |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Imitation Pearl |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























