
Jewelry Imitation Pearl Iron Pendant Necklace Geometric Heart Shape Electroplating For Women
Jewelry Imitation Pearl Iron Pendant Necklace Geometric Heart Shape Electroplating For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl+Iron Chain+Copper-Clad Iron Chain |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Iron |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 73g |
Original: $1.53
-65%$1.53
$0.54More Images












Jewelry Imitation Pearl Iron Pendant Necklace Geometric Heart Shape Electroplating For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl+Iron Chain+Copper-Clad Iron Chain |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Iron |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 73g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl+Iron Chain+Copper-Clad Iron Chain |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Iron |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 73g |























