
Jewelry Imitation Pearl Necklace Baroque Style Stacking Heart Shape Bow Tie Geometric
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Bow Tie,Geometric Type |
| Style | Stacking Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 77g |
Original: $2.63
-65%$2.63
$0.92More Images





Jewelry Imitation Pearl Necklace Baroque Style Stacking Heart Shape Bow Tie Geometric
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Bow Tie,Geometric Type |
| Style | Stacking Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 77g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Bow Tie,Geometric Type |
| Style | Stacking Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 77g |























