
Jewelry Imitation Pearls Cloth Strips Imitation Crystal Flower Pattern Electroplating Cool Style Clavicle Chain
Jewelry Imitation Pearls Cloth Strips Imitation Crystal Flower Pattern Electroplating Cool Style Clavicle Chain
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls + Cloth Strips + Imitation Crystal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Crystal |
| Style | Sweet Cool Style,Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 60g |
More Images








Jewelry Imitation Pearls Cloth Strips Imitation Crystal Flower Pattern Electroplating Cool Style Clavicle Chain
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls + Cloth Strips + Imitation Crystal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Crystal |
| Style | Sweet Cool Style,Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 60g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls + Cloth Strips + Imitation Crystal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Crystal |
| Style | Sweet Cool Style,Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 60g |























