
Jewelry Iron Alloy Imitation Pearl Geometric U Shape Baroque Style Collar Jewelry For Women
Jewelry Iron Alloy Imitation Pearl Geometric U Shape Baroque Style Collar Jewelry For Women
| Chain Style | Collar |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron + Alloy + Imitation Pearls |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | U Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 27g |
More Images









Jewelry Iron Alloy Imitation Pearl Geometric U Shape Baroque Style Collar Jewelry For Women
| Chain Style | Collar |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron + Alloy + Imitation Pearls |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | U Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 27g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Collar |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron + Alloy + Imitation Pearls |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | U Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 27g |























