
Jewelry Iron Animal Zodiac Style Starfish Conch Scallop Pendant Necklace And Earrings Electroplating For Women
Jewelry Iron Animal Zodiac Style Starfish Conch Scallop Pendant Necklace And Earrings Electroplating For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Iron |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Ins Style,Animal |
| Weight | 29g |
Original: $1.74
-65%$1.74
$0.61More Images












Jewelry Iron Animal Zodiac Style Starfish Conch Scallop Pendant Necklace And Earrings Electroplating For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Iron |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Ins Style,Animal |
| Weight | 29g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Iron |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Ins Style,Animal |
| Weight | 29g |























