
Jewelry Iron Chain Acrylic Alloy Geometric Ochain Necklace Electroplated Punk Style For Women
Jewelry Iron Chain Acrylic Alloy Geometric Ochain Necklace Electroplated Punk Style For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Acrylic + Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 56g |
Original: $2.74
-65%$2.74
$0.96More Images






Jewelry Iron Chain Acrylic Alloy Geometric Ochain Necklace Electroplated Punk Style For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Acrylic + Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 56g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Acrylic + Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 56g |























