
Jewelry Iron Flower Pendant Long Clavicle Chain Necklace With Electroplating And Versatile Style
Jewelry Iron Flower Pendant Long Clavicle Chain Necklace With Electroplating And Versatile Style
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Iron |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Versatile,Plants Flowers |
| Weight | 21g |
Original: $2.82
-65%$2.82
$0.99More Images







Jewelry Iron Flower Pendant Long Clavicle Chain Necklace With Electroplating And Versatile Style
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Iron |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Versatile,Plants Flowers |
| Weight | 21g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Iron |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Versatile,Plants Flowers |
| Weight | 21g |























