
Jewelry Iron Geometric Corrugated Collar Necklace And Pockmarked Ring For Women
| Chain Style | Collar |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Iron |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Weight | 58g |
Original: $2.18
-65%$2.18
$0.76More Images





Jewelry Iron Geometric Corrugated Collar Necklace And Pockmarked Ring For Women
| Chain Style | Collar |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Iron |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Weight | 58g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Collar |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Iron |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Weight | 58g |























