
Jewelry Iron Geometric Heart Shape Dropshaped Striped Star Stud Earrings Electroplating For Women
Jewelry Iron Geometric Heart Shape Dropshaped Striped Star Stud Earrings Electroplating For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Iron |
| Modeling | Drop-Shaped |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart Shape,Wave,Drop-Shaped |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 24g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images









Jewelry Iron Geometric Heart Shape Dropshaped Striped Star Stud Earrings Electroplating For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Iron |
| Modeling | Drop-Shaped |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart Shape,Wave,Drop-Shaped |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 24g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Iron |
| Modeling | Drop-Shaped |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart Shape,Wave,Drop-Shaped |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 24g |























