
Jewelry Ironalloy Bohemian Starfish Flower Clavicle Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron+Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Shape | Flower |
| Style | Bohemian,Minimalist |
| Weight | 25g |
Original: $1.74
-65%$1.74
$0.61More Images







Jewelry Ironalloy Bohemian Starfish Flower Clavicle Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron+Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Shape | Flower |
| Style | Bohemian,Minimalist |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron+Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Shape | Flower |
| Style | Bohemian,Minimalist |
| Weight | 25g |























