
Jewelry Leather Wax Line Acrylic Flannel Iron Chain Alloy Handmade Star Choker Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Leather Wax Line + Acrylic + Flannel + Iron Chain + Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 15g |
Original: $1.53
-65%$1.53
$0.54More Images





Jewelry Leather Wax Line Acrylic Flannel Iron Chain Alloy Handmade Star Choker Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Leather Wax Line + Acrylic + Flannel + Iron Chain + Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Leather Wax Line + Acrylic + Flannel + Iron Chain + Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 15g |























