
Jewelry Leather Wax Thread Alloy Hiphop Geometric Cylindrical Multilayer Clavicle Chain Necklace Set
Jewelry Leather Wax Thread Alloy Hiphop Geometric Cylindrical Multilayer Clavicle Chain Necklace Set
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Leather Wax Thread + Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 35g |
Original: $1.95
-65%$1.95
$0.68More Images







Jewelry Leather Wax Thread Alloy Hiphop Geometric Cylindrical Multilayer Clavicle Chain Necklace Set
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Leather Wax Thread + Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Leather Wax Thread + Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 35g |























