
Jewelry Light Luxury Alloy And Imitation Pearl Multilayer Tassel Necklace With Geometric Pattern And Electroplating
Jewelry Light Luxury Alloy And Imitation Pearl Multilayer Tassel Necklace With Geometric Pattern And Electroplating
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl+Iron Chain+Alloy+Ccb |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |
Original: $3.37
-65%$3.37
$1.18More Images





Jewelry Light Luxury Alloy And Imitation Pearl Multilayer Tassel Necklace With Geometric Pattern And Electroplating
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl+Iron Chain+Alloy+Ccb |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl+Iron Chain+Alloy+Ccb |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |























