
Jewelry Lolita Lace Imitation Crystal Black Gothic Wind Water Drop Tassel Handmade Women's Choker Necklace With Flower Pattern
Jewelry Lolita Lace Imitation Crystal Black Gothic Wind Water Drop Tassel Handmade Women's Choker Necklace With Flower Pattern
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Lace + Imitation Crystal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Imitation Crystal |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 9g |
Original: $1.51
-65%$1.51
$0.53More Images






Jewelry Lolita Lace Imitation Crystal Black Gothic Wind Water Drop Tassel Handmade Women's Choker Necklace With Flower Pattern
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Lace + Imitation Crystal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Imitation Crystal |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Lace + Imitation Crystal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Imitation Crystal |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 9g |























